Kdo jsme

Dalo by se říci, že jsme klasická česká , které život v paneláku příliš k srdci nepřirostl. A hlavně, plánujeme rozšířit a do bytu 2+1 se všichni jen těžko naskládáme. Taky nás otravuje hluk a dupání od sousedů bydlících nad námi, na druhou stranu jsme dost akční a rádi pořádáme společenské akce, kde se musíme zbytečně krotit. Proto jsme se rozhodli, že si postavíme svůj rodinný domek, viz další články.

Petr Placek

Narodil jsem se v dubnu 1980 a od narození žiji v Lázních Kynžvartu. Srdcem i duší jsem sportovec, mám rád jízdu na horském kole, badminton, tenis, stolní tenis, v zimě běžky a lyžování, pěší turistiku a nepohrdnu žádnou hrou či soutěží.

Veronika Placková

Narodila jsem se v květnu 1982 a od narození taktéž žiji v Lázních Kynžvartu. Zájmy mám úplně stejné jako můj manžel, jen do cyklistiky nejsem žádný blázen. Narozdíl od manžela zase ráda běhám, dříve jsem se věnovala orientačnímu běhu. Až děti trochu povyrostou, ráda bych se i s nimi k tomuto zajímavému sportu vrátila.

Naše rodina

Asi jsme si byli souzeni. Žijeme ve stejném městě od narození, navštěvovali jsme stejnou základní školu, ovšem všímat jsme si jeden druhého začali až na střední škole. Chodili jsme spolu od roku 1998, přesně na 10. výročí jsme náš vztah spečetili svatbou. Rok poté (2009) se nám narodil syn Tomas. V polovině března 2012 čekáme další přírůstek do rodiny.

Více informací na našem soukromém webu www.placi.cz

Kontakt

Chcete-li nás kontaktovat zanechte vzkaz v diskuzi, nebo vyplňte kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Email:
Zpráva:
Kontrola captcha

Všechna pole jsou povinná!

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Dále by vás mohlo zajímat:

„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain